Türkiye’den Hollanda’ya Ev Taşıma

Günümüz ekonomik koşullarında eşya sahibi olmak çok da kolay değil. Bir yerden başka bir yere taşınırken eşyalar zarar görebilir. Kırılabilir, aşınma olabilir. Bu tarzda bir durumla karşılaşmamak için ve maddi bir kayba uğramamak için uzun yıllardır bu sektörde var olan firmamız aracılığı ile nakliye işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Firmamız 1994 yılından bu yana her türlü nakliye hizmetini müşterilerine en iyi şekilde sunmaktadır.

Uluslararası Eşya Toplama Hizmeti

Bir çok kişi taşınma esnasında eşyaların paketleme işini yapmak istememektedir. Paketleme işlemini sizin yerinize biz en iyi şekilde yapıyoruz. Siz sadece kişisel eşyalarınızı ve çantanızı alıp çıkıyorsunuz. Evde kalan tüm eşyalar özenle toplanıyor, paketleniyor ve araca yükleniyor. Taşındığınız yere eşyalarınız istediğiniz gibi yerleştiriliyor. Bu işlemleri yapan personellerimiz konusunda uzman ve tecrübeli olduğu için eşyalarınıza her hangi bir zarar gelemeden tüm işlemler tarafımızdan gerçekleştiriliyor. Yalnız eşya toplama işlemini firmamız personeli yapacak ise iletişim halinde iken bunun bilgisini vermeniz gerekiyor. Çünkü firmamız personeli nakliyeye geldiği zaman yanında eşya toplamak için gerekli araç ve gereci getirmesi gerekiyor.

Verilen Nakliye Hizmeti

Firmamızın verdiği nakliye hizmeti sadece uluslararası ev taşıma ile sınırlı değildir. Nakliye işlemleri yurt içine de yurt dışına verilmektedir. Ofis taşımacılığı, banka taşımacılığı, her büyüklüğe sahip fabrika taşımacılığı, ambalaj hizmeti ve depolama hizmetidir.

Paketleme

Her paketleme işlemi paketlenecek eşyanın ya da malzemenin türüne göre yapılmaktadır. Nakliye sırasında taşınacak ürünlerin zarar görmemesi için taşınacak eşyalarınız özenli bir şekilde paketlenir. Bu şekilde itinalı bir şekilde paketlenmiş eşyalarınız veya ürünleriniz hiç bir zarar görmeden gidecekleri yere nakliye edilmiş olur.

Nakliye de Kullanılan Araçlar
Nakliye sırasında kullanılacak araç tipi eşyaların büyüklüğüne göre ve yapılacak nakliye türüne göre seçiliyor. Bir banka nakliyesinde kullanılacak araç ile evden eve nakliye aracı arasında fark olabiliyor. Ekstra lüks olan villa tipi evler de bulunan eşyalara göre dizayn edilmiş özel araçlar firmamızda mevcut. Nakliye esnasında kullanılan tüm araçlar firmaya ait araçlardır. Dilerseniz Evdeki eşyalarınızı Hacim hesaplama sayfamızdan seçerek size uygun olacak araç ebatını öğrenebilirsiniz.

Hollanda Eşya Depolama Hizmeti

Belli bir zaman dilimi için eşyalarını muhafaza etmek isteyen müşteriler için firmamızın depolama alanları mevcut. Firmamızı aramanız halinde eşyalar doğru bir şekilde paketlendikten sonra muhafaza etmek için uygun depolama alanına götürülerek depolama hizmeti veriliyor. İki tarafa da eşya listesi hazırlanarak gerekli sözleşme imzalanıyor. Eşyaların zarar görme ihtimaline karşı gerekli olan sigorta da mutlaka yapılıyor.