Gebze Şehir İçi Nakliyat hizmetimize 30 yıldır devam etmekteyiz. Profesyonel, kaliteli, ucuz, sigortalı, asansörlü Nakliyat Taşımacılık firması arayan müşterilerimiz kesinlikle doğru adrestesiniz. Üstün kalite anlayışı % 100 müşteri memnuniyeti, kesintisiz ve zamanında hizmet anlayışıyla çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Şehir İçi Nakliyat

Şehiriçi Evden Eve Nakliyat sektörü rekabetin fazla olduğu bir alan malumunuz her önüne gelen nakliyat işi yapmaya çalışmaktadır. Sizlere önerimiz Şehir içi Nakliyat seçiminde şu hususlara dikkat ediniz.

1- Nakliyat sözleşmesi yaptırınız.

2- Sigortalı Nakliyat Hizmeti alınız.

3- Yüksek katlı binaya taşıma gerçekleşecek ise Asansörlü Nakliyat aracı ile taşıma talep ediniz.

4- Eşyalarınızın taşınmasında Paketleme ve Ambalajlama malzemelerinin seçiminde kaliteli malzeme kullanıldığından emin olunuz.

5- Taşıma ve Nakliyat ekibinde yer alan personelin Sigortalı, deneyimli, alanında uzman kişilerden oluşmasına dikkat ediniz.

6- Nakliyat firmasının belirlediği zaman diliminde taşıma işlemini yapması gerekir. Taahhüt ettiği saatte ve zamanda taşınma işleminin yapılıp yapılmadığına dikkat ediniz.

7- Eşyalarınızın taşınmasında oluşabilecek olası hasarlara karşın firmanın zararları karşılama potansiyeline bakınız.

8- Nakliyat işlemi sona erdikten sonra Eşyalarının kurulumunda Montaj ve De Montaj elemanı bulundurması gereklidir. Profesyonel Montajlama elemanı bulundurmasına bakınız.

Denizer Nakliyat tüm aşamaları yerine getirmektedir.

Tüm bu saydığımız iş ve işlemler gerekli yapılması mümkün ve sağlıklı olan aşamalardır. Şehir İçi Nakliyat sektöründe FİRMA seçerken bu hususlara dikkat ederseniz daha sağlıklı bir taşıma süreci gerçekleştirmiş olacaksınız. Denizer Gebze Nakliyat firmamız 7/24 sizlere hizmet için hazırdır. Bizlere iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Ä°lgili resim