kocaeli-evden-eve-nakliyat-hizmeti

Kocaeli Türkiye’nin sanayi merkezi olması ve bulunduğu coğrafi konum olması ülkemizin kara yollarının hemen hemen Kocaelinden geçmektedir. Bu nedenle Kocaeli evden eve nakliyat piyasası rekabetinin çok olduğu yer olmuştur. Tüm evden eve nakliyat firmalarının en çok kullandığı yol olması dolayısı ile birçok firma Kocaeli evden eve nakliyat pazarından pay almaya çalışmaktadır.

Müşterilerin en büyük sorunu iyi ve dürüst firmalarla onlara benzemeye çalışan tüketiciyi fiyatı ucuz söyleyerek iş kapmayı hedefleyen taklit şirketleri birbirinden ayırmaktır. Evden Eve Nakliyat aracı olmayan müşterinden işi bağladıktan sonra kamyon ve işçi bulmaya çalışan kişi ve kuruluşlar hakkında dikkatli olmamız daha sonra üzülmemek için çok gereklidir.

Pek çok Kocaeli evden eve nakliyat şirketi de rekabet içerisinde de yükselmek için kendini kurumsal firma olarak tanıtmaktadır. Bu nedenle özellikle internet sitesinde limited şirket ve anonim şirket olduğunu iddia eden şirketlerin isimlerini Türkiye Ticaret Sicil Gazetesinin internet sitesinde “unvan sorgulama” kısmına yazıp baktığımızda genellikle bu bilgilerin gerçeği yansıtmadığı neticesi ile karşılaşmaktayız. Eğer şirketi unvanı Ticaret sicilde kayıtlı değil ise bu firmalardan olduğunca uzak durmalıyız çünkü bu konuda yalan söyleyen çoğu firmaların bize vereceği sözleri tutması da pek olası değildir.

Kocaeli ilimiz bulunduğu yer itibariyle hem İstanbul’a çok yakın olması hem de iki denizinin kıyısı olduğundan her ilin olmak istediği bir bölgede bulunmaktadır. Gelişmiş bölgelere yakınlığı, gelişmiş sanayisi ve ticaret yolları üzerinde bulunması nedeniyle bu ilimizde sürekli bir nüfus artışı olmaktadır. Kocaeli evden eve nakliyat hizmeti ihtiyaçlarının birçoğu Kocaeli evden eve nakliyat firmalarından ziyade İstanbul nakliye firmaları tarafından gerçekleştirilmektedir.