1- Tüm paketleme işlerini şirket yapar.

Hizmete Dahil İşler:

Bu seçenekte taşıma firması gelip tüm kolileme işlerini yapar. Mobilya ve beyaz eşyaların demontajını ve paketlemesini yapar. Tüm eşyaları kamyona yükler yeni evde taşımasını yapar.

Yeni evde beyaz eşya ve mobilyaların montajını yapar arzu ettiğiniz odanın istediğiniz köşesine eşyalarızı kurar.

Hizmete Dahil Olmayan İşler:

taşıma firması kolileri açmadan kolileri arzu ettiğiniz odaya yerleştirir. Kolileri sizin açmanızı ister.

Bu hizmette duvar delme dahil montajları da yapmazlar.

Klima, anten, avize montajlarını taşıma firmalarından beklemeyin. Bu işleri de üstlenmezler.

2- Kolileme işlerini siz yaparsınız firma bir tek beyaz eşya ve mobilyaların montaj demontaj ve paketlemesini yapar.

Hizmete Dahil İşler:

Bu hizmet çeşidini tercih ettiyseniz şirket kaba eşyalar olarak tabir edilen mobilya ve beyaz eşyaları demonte eder, paketler ve sizinde paketlediğiniz eşyalarla birlikte yeni eve taşımasını gerçekleştirir.

Yeni evde beyaz eşya ve mobilyaların montajını sizin gösterdiğiniz odalara yapar. Kolileri de istediğiniz odalara yerleştirir. ve firmanın işi sonuçlanır.

Hizmete Dahil Olmayan İşler:

Eğer bu hizmet  tercih ettiyseniz firmanın taşınma günü kapınıza koli almadan gelebilir. Çünkü kolileme işlerinin sona erdiğini düşünür. Bunu bilin ve hazırlığınızı ona göre yapın.

Taşıma firması kolileri açmadan kolileri dilediğiniz odaya yerleştirir. Kolileri sizin açmanızı ister.

Bu hizmette duvar delme dahil montajları da yapmazlar.

Klima, anten, avize montajlarını taşıma firmalarından beklemeyin. Bu işleri de üstlenmezler.

3- Tüm paketleme montaj demontaj işlerini siz yaparsınız şirket yalnız taşımayı yapar.

Bu hizmette eşyayı sadece taşıma işi vardır. Kolileme, kurulum ve paketleme hizmetleri yoktur.

4- Herşey Dahil Hizmet
Herşey dahil hizmeti taşıma firması ile birlikte belirlemenizi öneriyoruz. şirket yetenekleri dahilinde olan hizmetleri aslına bakarsan yapmış olacaktır. Sadece temel yeteneği haricinde isteyeceğiz işler için firmadan bu işler için ustalaşmış destek almasını isteyin.

Nakliyat firmalarının temel kabiliyeti olmayan işlere giriştiklerinde çokça kazalar yaşandığını hepimiz biliyoruz. En son hikaye avize montajı sonrası evin tüm sigorta sistemini bozulmuş olduğu bir durum yaşanmış.

Bu aksiliklere karşı firmadan işinin ehli bir ekiple gelmesini istemeniz ve isteklerinizi firmaya yazılı iletmeniz olası anlaşmazlıkları engelleyecektir. Her isteğinizin yazılı (sms, email gibi) olduğundan emin olun.

Herşey Dahil Hizmette Hangi İşler Yapılır:

Bu seçenekte evinizi hiç bir işe elinizi sürmeden yeni adresine taşınması ve her eşyanın istekleriniz doğrultusunda dilediğiniz odaya yerleştirilmesi dahildir.

Evinizde klima, anten ve avize söküm ve montaj işleri olacaksa şirket bu işler için dışarıdan hizmet alır. Dilerseniz evinizi perdelerini bile takar. Evinizi yaşanır halde size teslim eder.

Herşey dahil hizmetin içinde ev temizliği de dahildir. Taşıma firması eşyaları eve yerleştirdikten sonra son bir temizlik yapar ve artık işi nihayetlenmiştir. Bu hizmetleri firmadan istemeniz durumunda yapmış olacaktır. Eğer anlaşma aşamasında bu hizmeti istemediyseniz taşınma günü böyle bir hizmet beklemeyin.