Çalışma Saatlerimiz 08.00 - 19.00
Telefon Numaralarımız +90 (552) 649 36 41 | +90 (534) 036 25 12
Mail Adresimiz denizeruluslararasinakliyat@gmail.com

Uluslararası Evden Eve Nakliyat

Denizer Uluslararası Evden Eve Nakliyat olarak  Uluslararası Ev Taşıma ve Ofis Taşımacılığı alanında 1994 yılından itibaren profesyonel olarak hizmet vermekteyiz. Kurulduğumuz günden bu yana tüm hizmetlerimizi büyük bir titizlik içerisinde gerçekleştirmekteyiz.

Paketleme Hizmeti

Denizer Uluslararası Evden Eve Nakliyat olarak eşyalarınızın sağlam kalması için özel yöntemler ile paketleme işlemleri yapmaktayız. Böylelikle Eşyalarınızın yolda güven ve huzur içinde zarar görmeden taşınmış olacaktır.

Depolama Hizmeti

Denizer Uluslararası Evden Eve Nakliyat olarak Ev eşyalarınızı özenle ve en özel depolama ambalaj malzemelerini kullanılarak depolamaktayız. Eşyalarınız depomuzun size ayrılan bölümünde özenle muafaza edilmektedir. Sizlerin gözetimi altında olmaktadır. Değişen nakliyat yöntemleri sayesinde, artık bu konuda gönderilecek olan eşyaların mesafesinde büyük farklılıklar gözlenmektedir. Bu değişmelerden en önemlisi artık sadece şehirlerarası değil dünyanın herhangi bir yerine bile bir nakliye firması ile anlaşılarak eşyaların güvenli bir şekilde götürülmesidir. Tabi bu gibi durumlar için ayrı nakliye firmaları vardır. Bu firmaların uluslararası arası taşımacılık için izin belgeleri vardır. Böylelikle dünya üzerinde talep edilen her şehre nakliyat yapabilir. Bu nakliyat firmalarının çalışanları daha profesyoneldir. Çünkü taşımacılık için talep edilen para fazla olduğu için verilen hizmetin de en üst noktada olması gerekmektedir.

Uluslararası Taşımacılıkta Kalite

Yukarıda söylediğimiz gibi uluslararası nakliye işi ile uğraşan firmalar daha iyi hizmet vermek için daha profesyonel çalışma gruplarından oluşur. Böylelikle hem verdikleri hizmet kalitesi artar hem de uluslararası camiada kendilerinden söz ettirirler. Böylelikle daha fazla iş alırlar ve firma olarak büyümeye başlarlar. Uluslararası taşımacılık yapan çoğu firma eşyalarınızı teslim alırken sigortalar. Çünkü yol sırasında oluşabilecek bir hasardan kaçınmak isterler. Böylelikle eşya sahiplerinin mağdur olma durumunu ortadan kaldırırlar. Bu sigorta süresi genellikle evden eşyaların alınıp diğer eve yerleştirene kadar geçerlidir. Fakat bazı istisnai durumlar da vardır. Bu durumlarda eşyalar diğer eve yerleştikten sonra da geçerli olan sigortalardan yaptırırlar. Böylelikle de bu tarz taşımacılık hizmetlerinde kalite her zaman en yukarıda tutulur.

Uluslararası Taşımacılıkta Global Rotalar

Uluslararası kelimesinden anlaşılacağı gibi böyle bir taşımacılık firması ile anlaştığınız zaman dünya üzerinde her noktaya eşyalarınızı güven içerisinde taşıtabilirsiniz. Yaptıkları sigorta sayesinde sizlerin oluşabilecek bir olumsuz durumda mağdur olmanızın önüne geçerler. Ülkemizde uluslararası taşımacılık yapan firmalar genellikle Avrupa kıtasına taşımacılık yaparlar. Gerçi bu kişinin talebine göre değişmektedir.

 


telefon
×

MERHABA!

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

× WhatsApp Canlı Destek